Клініко-діагностична лабораторія (КДЛ)  функціонує в складі 4-ї міської клінічної лікарні (4МКЛ) і є її структурним підрозділом. КДЛ являє собою об’єднання трьох ізольованих лабораторій. КДЛ   (вул.Залізна,17), розташована на 3-му поверсі, займає 11 кабінетів за №№ 327-328; 301-309, КДЛ (вул. Калініна,36) розташована на 3-му поверсі, займає чотири кабінети за №№ 328-331, КДЛ (вул.Фрунзе,101) розташована на 2-му поверсі стаціонарного відділення, займає каб. № 1-3. Години  праці з 7.30 до 18.00. Прийом аналізів з 7.30 до 10.00 та протягом дня за призначенням фахівців.

    Штат лабораторії:

  • Лікарі-лаборанти – 6,5ст.
  • Лаборанти – 22,25ст.
  • Мол.медсестри – 9ст.

            Всі лікарі мають вищу медичну освіту, пройшли курси спеціалізації, підвищення кваліфікації  мають відповідну кваліфікаційну категорію.

            Всі лаборанти мають спеціальну середню медичну освіту, пройшли курси удосконалення та мають відповіді кваліфікаційні категорії..

            Не атестовані лише молоді спеціалісти в зв’язку з відсутністю необхідного стажу роботи.

            ОСНАЩЕННЯ ЛАБОРАТОРІЇ: 

    Лабораторія оснащена згідно  профілю лікувального закладу сучасним обладнанням та апаратурою. 

    На базі КДЛ проводяться дослідження: загальноклінічні, гематологічні, імунологічні, біохімічні, паразитологічні, цитологічні. Кожний відділ забезпечений необхідним обладнанням, посудом, реактивами згідно вимог.