З 20 - річчям !

 

        16 червня 2015 року виповнилося 20 років з дня відкриття в складі 4-ї міської клінічної лікарні м. Полтави, по вул. Залізна,17, однієї з найбільших поліклінік  Полтавщини. Поліклініка була збудована за ініціативою  А.Т.Кукоби , який на той час був міським головою та Л.Ф.Куроєдова  – головного лікаря 4 МКЛ, який очолює цей лікувальний заклад і на даний час.  Також великий вклад в введення в дію нового лікувального закладу в місті вніс директор проектного інституту «Укрміськбуд» Петтер Б.М.   

      Поліклініка знаходиться в типовому приміщенні,  її планова потужність 1000 відвідувань в зміну. Заклад має все необхідне для надання медичної допомоги 100100 населення яке за нею закріплене, крім того в ньому працюють вузькопрофільні фахівці всіх необхідних спеціальностей.

        В 2013 році в зв’язку з реформуванням галузі охорони здоров’я в Полтавській області з  колективу  в КЗ  «ЦПМСД № 2» були переведені   сімейні лікарі та медсестри,  але залишилась тісна співпраця та порозуміння, та є спільна мета це здоров’я людей.

Пацієнти району обслуговування мають можливість пройти обстеження на цифровому флюорографі, УЗД,  рентгенографію та  рентгеноскопію, мамографію, ендоскопію ШКТ, ендоназальну риносинусоскопію, функціональну діагностику в досить широкому обсязі, біохімічні та клінічні дослідження.

    Працює потужне відділення відновлювального лікування, де широко використовуються фізіотерапевтичні методи, відділення має басейн, інгаляторій, кабінети масажу, грязе-водолікування, зал ЛФК та вертикальне підводне витягнення хребта. В 2015р. введений в дію апарат «Артромод-F»  для відновлення рухової функції кисті.

      Поліклініка є основним підрозділом лікарні де впроваджуються комп’ютерні технології в медицині. Створена Єдина електронна система  в яку внесено реєстр пацієнтів, електронна база вулиць з прив’язкою до дільниці сімейного лікаря, МКХ-10, реєстр кадрів, реєстр медикаментів, медичних досліджень та послуг та ін.

     На базі створеного комплексу працює електронна реєстратура, яка дає можливість не тільки швидкого запису хворого до лікаря, а й сімейному лікарю КЗ «ЦПМСД № 2», який має той же район обслуговування, проводити запис пацієнта до фахівців всіх спеціальностей минаючи реєстратуру. Проводиться попередній запис пацієнтів по телефону на прийом до лікарів на всі дні тижня.

       Створена електронна база  локальних протоколів, відповідно яких складається план лікування та роздруковується комп’ютерний рецепт. Система інформує лікаря про «червоні» показники:  алергічні реакції, туберкульоз, цукровий діабет, високий тиск та ін., своєчасність проходження онкоогляду, флюорографії, щеплень. Завдяки електронній системі адміністрація закладу має можливість здійснювати контроль за своєчасністю прийому хворих лікарнями.

         Повну інформацію про поліклініку можна отримати на сайті лікарні, який регулярно оновлюється, розміщується необхідна для населення інформація.

       Але найбільшою цінністю поліклініки є медичний персонал, який в ній працює. Це дружний колектив справжніх професіоналів. Медичну допомогу населенню району обслуговування надають 86 лікарів, з яких 47 лікарів мають вищу кваліфікаційну категорію, 20 лікарів – першу та 123 медсестри, з них 72 з вищою категорією, 25 -  першою.

     Очолює поліклініку заступник головного лікаря по поліклінічній роботі Красько Н.М., медсестринським колективом керує старша медсестра поліклініки  Людмирська Т.Г. В поліклініці працюють позаштатні міські фахівці, тобто лікарі з найвищою кваліфікацією в своїй спеціальності. Це Воронюк Г.І., Гіболенко Л.І.,  Іванченко С.А., Коренєва О.І., Кулакова В.Г., Миргородський В.І., Назарова Г.М., Яковенко В.Б. Особливо слід відзначити лікарів, які працюють в поліклініці з дня її відкриття та мають високий професійний рівень, користуються авторитетом як серед колег так і пацієнтів, це Лісконіг І.В., Шаталіна О.Б., Чернушенко І.Б., Єрошенко І.О., Борисенко К.С., Петько Г.А., Калашник Л.М., Левченко Н.Г., Пальоха Л.В., Хавер Г.Ф., Маркін К.В., Лук’яненко Т.В., Парасоцька В.О.

Віддано служать людям медсестри: Оніпко Н.Ф., Тищенко В.М., Волошина О.В., Соболєва М.Ф., Купріян В.М., Шаповал Л.В., Севастьянова О.М, Петрушка Л.В., Дубина Л.І., Соловйова Н.Є., Крупська Т.П.

Жодна реєстратура, навіть електронна, не працюватиме без людей. В реєстратурі поліклініки працюють доброзичливі, компетентні, навчені працювати на комп’ютерній техніці медреєстратори Парамонова Н.Ф., Перцева Т.М., Бабанська А.І., Проскура Н.М., Баклицька Т.І.

         Чистоту в поліклініці підтримують 55 молодших сестер.

         Щиро вітаємо колектив поліклініки з 20 річчям, бажаємо успіхів та процвітання !

20 - років