26 вересня 2020 року з'явилася ще одна зірка на небосхилі.

На 71 році життя нас покинула світла й талановита людина - відійшов у вічність Куроєдов Леонід Федорович - Заслужений лікар України, колишній керівник КП "4-а міська клінічна лікарня ПМР".
Його трудова діяльність у нашому місті розпочалася у якості лікаря-стоматолога 1-ої та 3-ої МКЛ. З 1982 року - заступник головного лікаря з поліклінічної роботи 2-ої МКЛ.

З лютого 1987 року по травень 2020 він обіймав посаду головного лікаря 4-ої міської клінічної лікарні, будучи мудрим та справедливим керівником, що піклується про добробут закладу та його працівників. 33 роки невтомної повсякденної праці цієї людини забезпечували безперервну та якісну роботу нашого лікувального закладу. Біля нього гуртувалися люди різних професій, вікових категорій та статусів . Мав хист і вміння вислухати, підтримати, почути та надихнути.
Мудрий, виважений, толерантний, він навчаючись навчав, передавав свій безцінний досвід. Йому були притаманні прогресивні погляди, тому він втілював різноманітні новації, поліпшуючи стан лікарні та якість надання медичної допомоги в ній.
Леонід Федорович завжди випромінював енергію, світло та силу. Його гумор та оптимізм підтримумали наш колектив у бурхливі та складні часи. Також, будучи свідомим громадянином, він, як справжній патріот, доклав своїх зусиль до участі в антитерористичній операції, забезпечуючи українських воїнів стоматологічною медичною допомогою.

Звістка про втрату великим болем відгукується в серці кожного з нас.
Дякуємо Вам за мудрість та знання, які залишаються з нами, за Ваше вміння розкрити потенціал молодих спецалістів, за силу йти вперед, приймати виклики долі та долати життєві перешкоди.
КП "4-а МКЛ ПМР" висловлює найщиріші слова співчуття та підтримки родині покійного.
Хай рідна земля огортає його м'якою ковдрою, а Господь дарує вічне життя у царстві небесному.

Зі скорботою, колектив КП "4-а МКЛ ПМР"

KuroyedovLF