І. Апарати провідного світового виробника «BTLSndustril»:

- BTL -6000 Lymphartim 12 Toplinc

- фізіотерапевтичний комплекс BTL – 5110 Laser

            BTL -6000 Lymphartim – сучасна система пресотерапії.

         Лімфодренаж – клінічно доведений метод лікування, що дає швидкий, помітний та безболісний результат. BTL -6000 Lymphartim працює за принципом пневматичної пресотерапії. Спеціальні аплікатори, оснащені кількома камерами, забезпечують м’який масаж, який покращує рух лімфи. Застосовується у реабілітації, лімaології, ревматології, неврології, спортивній та естетичній медицині.

 

     BTL – 5110 Laser – апарат для проведення низькоінтенсивної лазерної терапії. Метод заснований на використанні конкретного, поляризованого монохроматичного світла у вигляді лазерного променя. Ефекти: біостимулюючий, регенеруючий, протизапальний, знеболювальний на основі фотохімічних реакцій. Використовується у реабілітації, неврології, терапії, дерматології, травматології, хірургії, спортивній .

 

ІІ. Апарат вітчизняного виробника – опромінювач ртутно-кварцовий стаціонарний УГН-01М призначений для опромінення порожнини носа, носоглотки, мигдалин, порожнини вуха одночасно чотирьом пацієнтам. Використовується для санації та лікуванні інфекційних та інфекційно-алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів.